MIRRA DAILY | GEEL TONISEERIV ANTITOKSILISE KOMPLEKSIGA NING ROOSA RODIOOLAGA

Suurepärane ülikerge toode igapäevase palavuse juures!
* Tugev toniseerimiseffekt
*tõstab nahaturgorit ja elastsuse
* aeglustab vananemise protsessid
*tagastab nahale täiusliku välimuse
*näonaha tervislik toon ja sametilisusMISTSELAARNE VESI

Kas puhastamisprogrammis piisaks ainult Mistselaarset vett? Kas toode nõuab tooniku kasutamist või saab kreemi kohe peale kanda?
Hooldusprogramm koosneb puhastamisest – toniseerimisest – niisutamisest või toitmisest. Mistselaarne vesion puhastustoode, peale selle kasutamist on soovitatav nägu veega üleloputada. Seejärel kasutame toniseerivat losjooni vastavalt nahatüübile ning lõpetame programmi Teie hooldusvahendiga.


LORIOL GEEL – SPRAY PROFÜLAKTILIa

Seda toodet tehakse praegu ainult Eesti jaoks!!!! kogus on piiratud!
Geel-sprayd kasutatakse suuõõne ja neelu (sealhulgas kõva- ja pehme suulae) limaskesta rakkude toonuse taastamiseks. Vahend avaldab soodsat toimet hääle-paelte ülekoormuse korral loengute ja õppetööga seotud inimestel. Tugevdades, pinguldades ja niisutades suuõõne pehmeid kudesid soodustab Loriol norskamise tugevuse vähenemist, kõrvaldab suuõõne ja neelu põletikulisi haigusi.

Kasutamine:
Niisutada suuõõnt päeva jooksul 2-3 korda ja tingimata enne uinu-mist.

Koostis:
Vesi, glütseriin, roosilõhnalise kuldjuure ja leusea ekstraktid, oliiviõli, le-tsitiin, apelsini, basiiliku ja koriandri eeterlikud õlid, neutraliseeritud karbomeer, Na bensoaat.
Enne tarvitamist tuleb geel-sprayd kindlasti testida individuaalse ülitundlikkuse (talumatuse) suhtes.MIRRA KOSMEETIKA | PALSAMID

Venemaa päritolu kvaliteetkosmeetika

REVENTON palsam märgatavalt kergendab krampe, lihaspingeid, vähendab paistetused. Tasakaalustatud komponendid aitavad tugevdada veresooned ning kergitada nende elastilisuse ja parendada verevarustuse. Soodustab veenide varikoossete muutuste profülaktikat ja tervenemisest.
Palsamit pealemäärida jalanahapinnale alt ülesse kergete liigutustega, hommikul ja õhtul või varikoosi profülatsika korral 2-4 korda päevas.

Palsam REMOVIT soovitatakse kasutada lihasvalude ja liigesvalude korral, paistetusel, liikumispiiratuse, sidemete venituste korral. Palsami soojendavad komponendid rikastavad kahjustatud piirkonna verevarustuse, osutavad põletikuvastast toimet, normaliseerivad soolabilanssi. Palsami koostises olev glükosamiin kaitseb ja taastab kõhrelist pinda.
Palsamit pealemäärida hommikul ja õhtul, vältida kontakti limaskestaga (kaasaarvatud silmade piirkond).

Spordi koormustel kasutamise saladus: Reventon palsam hommikul ja õhtul – kogu jala nahapinnale, palsam Removit aga enne trenni ja enne magama minekut liigeste kohale.


PALSAM ” BIOBALANS

Naha immuunpuudulikus – olukord, kus nahk ei suuda produtseerida immuunaktiivseid aineid. Kaitsekiht nõrgeneb, nahk vananeb, kaotab elastilisuse ja ilu. Sellises olukorras on vajalikud immuunmodellaatorid – ained, mis tugevdavad ja taastavad immuunsüsteemi erinevate harude tööd.

Palsam Biobalans on teie “võlukepike”, kui immuunpuudulikus on võimalik.
Palsami põhifunktsioonid on lokaalse immuunsuse taastamine, stressivastase potentsiaali aktivatsioon ja naha kaitsefunktsioonide äratamine. Kliiniline aktiivsus on tõestatud.