PALETTE – Õpetajale, lapsevanemale

PALETTE tühjad lehed, 12tk

Harjutussüsteemi PALETTE harjutuskilbid B1.

Komplektis on ainult “puhtad” lehed.

See komplekt on mõeldud mis tahes õppeaine jaoks ja mille õpetaja, terapeut või õpilane soovib iseseisvalt uusi lehti luua.

Komplektis on 12 lehte


PALETTE raamatu õpetajale

PALETTE suurim eelis on see, et laps assimileerib mängides sõnumeid, lahendab iseseisvalt ülesandeid, kontrollib tulemust, parandab kõik vead. Ta teeb seda kõike täiskasvanute kontrolli all, kuid ilma tema abita. Sel moel on lapse õigus mitte ainult vigu teha, vaid ka iseseisvalt neid parandada.

Metoodiline käsiraamat näitab, kuidas PALLETE õppetöös praktiliselt kasutada: poola keel, matemaatika, keskkond ja muud ained, inspireerib tühikute abil oma ülesandeid looma.

Sisaldab mänge ja näidendeid PALETTE-ga, kilpide kasutamise näiteid koolieelses ja alushariduses. Iga teemaülesande komplekti jaoks valmistati ette üld- ja erieesmärgid, juhised ja teemad ning valiti seitsme esindusliku eesmärgi illustratsioonid. Mängu üksikasjalik käik on esitatud rakendusmeetodites. Seal on näpunäiteid, kuidas juhtida lõbu nii, et see ärataks laste huvi, ning kuidas ette valmistada harjutusi visuaalse tajumise parandamiseks, keeleharjutusi sõnavara laiendamiseks ja lapse kõne arengu toetamiseks, lugemisharjutusi jne.

Artikkel prof. Bogusław Śliwerski “Õppija enesekontroll ja enesehinnang Prometheani haridusmudelis”. Professor selgitab, miks eneseteadlikkus, iseseisev õppimine, enesekontroll ja enesehinnang on inimese arengus nii olulised ning et nende tunnuste arendamist toetavad didaktilised abivahendid enesekontrolli ja enesehinnangu elementidega.

Formaat: 168 × 235

Lehed: 128

Keel: Poola

%d bloggers like this: