PALETTE – Arvutamine

PALETTE töölehed: Matemaatika – Liitmine ja lahutamine 20 piires, M1

Harjutuskilbid M1. Liitmine ja lahutamine vahemikus 20 on PALETA haridussüsteemi 12 harjutusega komplekt, mis on mõeldud lastele klassides 0 kuni III. Need hõlmavad põhilisi aritmeetikaoperatsioone:

  • liitmine ja lahutamine esikümnes,
  • liitmine ja lahutamine teises kümnes,
  • liitmine ja lahutamine kümnendarvu ületamisega,
  • toimingud ühe tundmatuga,
  • arvutamine kuni kümneteni.
  • Järgnevate ülesannete täitmine täiustab mitte ainult loendamisoskuste mälumeisterlikkust, vaid ennekõike oskust järeldusi formuleerida ja tulemuse omapäi jõuda, nii et laste abstraktsed teadmised oleksid kergemini omastatavad.

Kõik kilbid on välja töötatud vastavalt raskusastme määramise põhimõttele, nii et laps, keda ergutab edu esimeste ülesannete lahendamisel, proovib meeleldi järgmist.


PALETTE töölehed: Matemaatika – Liitmine ja lahutamine 100 piires, M2

M2 harjutuskilbid.

Liitmine ja lahutamine vahemikus 100 on Palette haridussüsteemi 12 harjutusega komplekt, mis on mõeldud lastele esmasel õpetamisel.

Harjutused hõlmavad põhilisi aritmeetilisi operatsioone, s.t.

  • liitmine ja lahutamine vahemikus 100 ilma kümnendläve ületamata ja ületamata,
  • kolme arvu liitmine ja lahutamine.

PALETTE töölehed: Matemaatika – Korrutamine ja jagamine 50 piires, M3

M3 harjutuskilbid.

Korrutamine ja jagamine vahemikus 50 on Palette haridussüsteemi 12 harjutuseesmärkide komplekt, mis on mõeldud I – III klassi lastele.

Järgnevate ülesannete täitmine
täiustab mitte ainult loendamisoskuste mälumeisterlikkust, vaid ennekõike oskust järeldusi formuleerida ja tulemusele iseseisvalt jõuda.

Tänu sellele imenduvad laste abstraktsed teadmised kergemini. Kõik kilbid töötati välja vastavalt raskusastme määramise põhimõttele, nii et laps, keda ergutas edu saavutama esimeste ülesannete lahendamine, prooviks meeleldi järgmist.


PALETTE töölehed: Matemaatika – Korrutamine ja jagamine 50-st 100-ni, M4

M4 harjutuskilbid.

Korrutamine ja jagamine vahemikus 50 kuni 100 on Palette haridussüsteemi 12 harjutusega komplekt, mis on mõeldud lastele I – III klassis.

See on rikkalik ja tellitud materjal konsolideerimiseks ja kontrollimiseks, sealhulgas korrutamiseks ja jagamiseks vahemikus 100.

M4 harjutuskilbid. Korrutamine ja jagamine 50-100
juurdepääsetaval ja lõbusal kujul tutvustavad ja kinnitavad nad arvutamine põhitõdesid, arendavad ka kõige nooremate matemaatilisi huvisid.


PALETTE töölehed: Matemaatika – Korrutamine ja jagamine, erinevad ülesanded, M5

Harjutuskilbid M5.

Korrutamine ja jagamine, segatud tegevused on kilpide haridussüsteemi 12 harjutuse komplekt.

See komplekt on mõeldud 0– III klassi lastele. Kilbid hõlmavad aritmeetilisi operatsioone nagu korrutamine ja jagamine ning segaoperatsioone.

Harjutuskilbid M5. Korrutamine ja jagamine, segatoimingud annavad juurdepääsu mängulisel kujul, nad lähendavad ja aitavad kinnistada matemaatika põhitõdesid ning arendavad ka laste matemaatilisi huvisid.

%d bloggers like this: