Makseviisid ja maksetingimused

Keerdus Kodulehelt ostes on võimalik kasutada järgnevaid makseviise: • Tahan jätkata tasumisega kodupanga kontoris/ülekandega (ka ettevõtetele) • Tasumine sularahas või kaardimaksega Tähelepanu! Makseviisid on seoses ostu sooritamisel valitud transpordiviisi valikuga. Teatud transpordiviise valides ei pruugi kõik maksetingimused olla aktiveeritud. Kõik Keerdus poolt pakutavad makseviisid on ülimalt turvalised ja krüpteeritud. Kogu Keerdus Kodulehe ja Kasutaja arvuti vaheline andmeside on krüpteeritud (SSL).

Kuidas toimub ostu sooritamine Keerdus Kodulehel?

 1. Valige välja Kaubad ja lisage need ostukorvi;
 2. Sisestage ostja/tellija andmed;
 3. Valige transpordiviis, märkides kuhu ja mismoodi soovite Kauba sihtpunkti kohaletoimetamist;
 4. Valige makseviis, märkides ära, kuidas soovite Kauba eest tasuda;
 5. Kontrollige andmed ja “Kinnitage tellimus”;
 6. Sooritage makse, vastavalt Teie poolt eelnevalt tehtud valikule (va Järelmaksuga ostes)

Ülekandega tasumine

Kui olete valinud ostutellimust sooritades makseviisiks “Makse ülekandega”, siis käituge järgmiselt: • Teile saadetakse 1-2 tööpäeva jooksul arve Teie poolt märgitud e-mailile. • Märkige pangas makset teostades saajaks: Keerdus OÜ • Valige Keerdus OÜ arveldusarvete hulgast endale sobiva panga Keerdus arveldusarve number • Seletusse kirjutage: Arve nr (nt E000002587) ja tellija nimi. • Sisestage Müügitellimusel olev ostusumma • Sooritage ülekanne • Keerdus kontrollib laekumisi regulaarselt, sa ei pea muretsema selle üle, et me seda ei märka.

Keerdus OÜ arveldusarved:

●  Swedbank

EE502200221058778338

Kui Teil on lisaküsimusi, siis võtke palun lahkesti ühendust meie klienditeenindusega

Pangakontoris tasumise tingimused:

 1. Üle 40 eurosed ostutellimused võetakse peale pangaülekandega tasumist täitmisele, kui ostu eest on tasutud 100% kogu ostutellimuse summast. Kaup väljastatakse Keerdus laost peale 100% ostusumma tasumise laekumist. Kaupa ei anta Teile üle enne kui tasutud on kogu ostusumma (va Järelmaksuga tasudes).
 2. Kui üle 40 eurose ostutellimuse summast 100% pole Keerdus pangakontole (vt. ülalt) laekunud 7 päeva jooksul peale ostutellimuse sooritamist, tühistatakse teie tellimus automaatselt (va Järelmaksuga tasudes).

Tasumine sularahas või kaardiga

Sularahas või kaardiga tasumise tingimused:

 1. Kui sooritate Keerdus lehelt ostu ja valite tarne viisiks „Tulen ise kaubale järgi“, siis võimaldame teil makseviiside hulgast valida “Tulen kaubale ise järgi”.
 2. Kaubale järele tulemine tuleb eelnevalt kokku leppida (Keerdus OÜ võtab ühendust Teie poolt märgitud e-maili teel)
 3. Kaubale järele tulles on võimalus tasuda sularahas või kaardiga
 4. Kui kaubale järele tuleku e-mailie ei vastata 7 päeva jooksul, siis tühistatakse tellimus automaatselt.
NB: Keerdus OÜ jätab endale õiguse muuta kliendi poolt tehtud tellimuse maksetingumusi, arvestades ka kliendi varasemat maksekäitumist! Keerdus OÜ-l on õigus nõuda tellijalt ettemaksu kui tellijal on varasemalt tühistatud tellimusi, samuti kauba mittevastuvõtmisi!