Roter Käfer

Kes me oleme?

       Mänguasjavabrik RK on noorimatele ja koolieelikutele mõeldud mängude arendaja. Oleme professionaalide meeskond, mis koosneb disaineritest, koolitajatest, loojatest, tehnoloogidest ja turundajatest. Oleme kõik erinevad, kuid meid ühendab armastus laste vastu ja kirg oma töö vastu. Me usume, et loome lapse maailma emotsionaalsemaks ning laste areng on kerge ja meeldiv. Aitame vanematel kasvatada õnnelikke ja andekaid lapsi.

Oma tootmisettevõtete ja ladude olemasolu Ida-Euroopas võimaldab meil kiiresti ja hõlpsalt oma ideid ellu viia, juhtida tootmisprotsesse ja tootmiskvaliteeti, et kaup lühikese aja jooksul kliendile kohale toimetada.

Lapsed on meie peamised eksperdid! Testime oma uusi tooteid laste arendamiskeskustes koos kasvatajate ja psühholoogidega. Meie – katsetame ja lapsed – lihtsalt mängime! Nende rõõm ja naer on meie tunnustus ja uhkus!

Meie tooted.

Õppemängud.

       Oma mängudes kasutame igapäevaseks kasutamiseks erinevaid materjale: pandlaid, paelu, takjapaelu, nööpe. Tavalised esemed on muudetud meie mänguasjade elementideks, mis aitavad lapsel käelist tegevust areneda.

FOAM-tehnoloogia on meie tehnoloogide poolt välja töötatud väikeste laste jaoks. See seisneb selles, et kõik pusle ja magneti detailid koosnevad “paksust” vahukihist, mis annab neile mahu.

Vahtmagnetid.

         Pehmeid kolmemõõtmelisi magneteid saab magnetplaadilt hõlpsalt eemaldada ja vabalt selle pinnale paigutada, mis pole tavaliste lamedate magnetitega võimalik.

Vahtpuzzle.

         Meie puzzled on valmistatud vastupidavatest elementidest, nii et pildid ei laguneks.

Kvaliteet ja ohutus

      Meie tegevuse põhiprintsiip on eriline hoolitsus tootmise ja materjalide, millest tooted on valmistatud, kvaliteedi ja ohutuse eest. Materjalitarnijad valitakse juhtivate tehnoloogide ja ettevõtte kvaliteetse teenuse spetsialistide range kontrolli all.

Juunis 2019 auditeeris Vladi Toys hallatav BSCI ärieetika koodeksi järgimist, osana rahvusvahelisest ettevõtete sotsiaalse vastutuse algatusest. Pärast auditit sai meie ettevõte kõrgeima A-klassi, mis on ametlikult registreeritud amfori BSCI platvormil.

Amfori BSCI ärieetika koodeksi põhimõtete järgimine tagab sotsiaalse vastutuse äritegevuse eest, iseloomustab ettevõtet usaldusväärse tootjana ja võimaldab toodete tarnimist Euroopa turule.

CE
BSCI

%d bloggers like this: